Disable Preloader

Düğün Saloncuları & Organizasyoncular İşveren Sendikası

DÜSOİŞ ; Üyelerinin ortak iktisadi ve sosyal menfaatlerini korumak ve geliştirmek için gerekli çalışmaları yapar. Bu amaçla üyelerini resmi makam ve merciler önünde temsil eder.
Gerçek kişi olan iş verenin medeni hakları kullanmaya ehil bulunması ve kamu hizmetlerinden mahrum edilmemiş olması şarttır. Sendikaya üyelik, Bakanlıkça sağlanacak elektronik başvuru sistemine e-Devlet kapısı üzerinden üyelik başvurusunda bulunulması ve sendika tüzüğünde belirlenen yetkili organın kabulü ile e-Devlet kapısı üzerinden kazanılır.

 

 

 

SENDIKAYA NEDEN KAYIT OLMALIYIM ?

DÜSOİŞ ; Üyelerinin ortak iktisadi, sosyal ve hukuki menfaatlerini korumak ve geliştirmek için gerekli çalışmaları yapar. Bu amaçla üyelerini resmi makam ve merciler önünde temsil eder.

 

Nasıl Başvurabilirim ?

Sendikaya üyelik, Bakanlıkça sağlanacak elektronik başvuru sistemine e-Devlet kapısı üzerinden üyelik başvurusunda bulunabilirsin.

 

Başvuru Süreci Nasıl İşliyor ?

Başvurusunu yapmış olan üye adayının bilgileri ilgili birime iletilir. Birim yetkilileri tarafından ziyaret edilerek evraklarının kontrolü sağlanır.

 

Başvurumu Kim Onaylar ?

Başvuru yapan üye adayının evrakları incelendikten sonra , İl Başkanı evrakları Genel merkeze bildirerek onaya sunar. Genel Merkez yönetim kurulu incelemesini yaparak onaylar yada reddeder.

 

Üyeliğim Bana Hangi Konularda Fayda Sağlar ?

Ücretsiz Fuar Hizmeti, Hukuk Hizmeti, Temsil Hizmeti, Uygun Ekipman Alımı, Uygun Malzeme Alımı,

 

Kaç İlde – Bölgede Hizmet Veriyoruz ?

81 İl – 11 Bölgede Hizmet Vereceğiz. Bölge Başkanlığı, Bölge Sekreterliği, İl Temsilcileri, 81 İlde Hukuk Danışmanlığını Üyelerimize Hizmet Vereceğiz.

 

Sendikanın Gelir Kaynağı Nedir ?

Sendikamızın Gelir Kaynağı https://www.dugunculer.com/ Ticari Web Sitemizden Kaynaklanan Gelir, Fuarlardan Üye Dışı Katılımcılardan Elde Edilecek Gelir

Paylaş: